"Każdy z nas jest inny, dlatego pracujmy nad tym co dla nas najważniejsze"

Nasza szkoła jako należąca do grona jednych z największych placówek edukacyjnych w Małopolsce oraz przede wszystkim szkoła integracyjna ma świadomość że każdy z nas jest inny. Każdy z nas ma swoje indywidualne zdolności i preferencje. Rozumiemy ten fakt i dlatego oferujemy uczniom szeroką gamę profili podejmowanej nauki na szczeblu podstawowym. Poniżej znajduje się lista kierunków jakie oferujemy naszym podopiecznym wraz z wszelkimi informacjami na ich temat. Mamy szczerą nadzieję że znajdziecie u nas coś dla siebie, a za niedługo spotkamy się w ławce szkolnej poznając ciągle nowe rzeczy i ucząc się ważnych dla nas w życiu umiejętności, aby kiedyś z łatwością i bez zmartwień wystartować w przyszłość.

Kierunek 1

Rozszerzone przedmioty:

To jest miejsce na Twój artykuł. To świetne miejsce na wyróżnienie wzmianek prasowych, ciekawych historii, aktualizacji branżowych oraz przydatnych dla gości linków. Dodaj krótkie podsumowanie, dołącz linki do odpowiednich treści i wybierz interesujące zdjęcia lub filmy, które przyciągną uwagę użytkowników.

Kierunek 2

Kierunek 3