Obcokrajowcy

"Czyli jak rozpocząć naukę w naszej szkole gdy jest się zza granicy"

Nasza placówka oświatowa to jedna z tych szkół, które zawsze mają otwarte ręce i wychodzą na przeciw komplikacją. Zgodnie z naszą techniką działania oferujemy uczniom zza granicy możliwość podjęcia edukacji w naszych progach. Poniżej znajdują się dokładne procedury działania oraz wymogi prawne jakie należy spełniać aby zostać zakwalifikowanym jako uczeń naszej szkoły. Liczymy na to, że proces rekrutacji przebiegnie bez zakłóceń a my za niedługo zobaczymy się na lekcji ucząc się na bieżąco nowych rzeczy.

Procedura organizacji nauki dla ucznia cudzoziemskiego w SPZOI nr 158 w Krakowie - Język polski

Dostęp

Procedura organizacji nauki dla ucznia cudzoziemskiego w SPZOI nr 158 w Krakowie - Język angielski

Dostęp