Students Studying Outside

"Uczmy się razem i zdobywajmy nową wiedzę"

Bardzo nam miło i niezmiernie cieszymy się z tego, że jako rodzice, kandydaci czy uczniowie naszej szkoły postanowiliście zacząć korzystać z funkcjonalności naszej nowo powstałej strony internetowej. Mamy
w głębi duszy nadzieję, że przypadła wam ona do gustu, a jej budowa jest dla was prosta i przejrzysta. Zakładka "Projekty edukacyjne" to fragment naszej witryny poświęcony w pełni dla projektów kształcenia młodzieży, w których nasza szkoła ma zaszczyt uczestniczyć. Każdy projekt otrzymał bowiem swoją pod zakładkę, gdzie został opisany wraz z poruszanymi przez niego aspektami życia społecznego. Głęboko wierzymy, że edukacja młodszych pokoleń oraz przekazywaniem im dalej własnych doświadczeń, pozwala dzieciom na łatwiejszy ale przede wszystkim pewniejszy start w przyszłość, czy późniejsze dorosłe życie.