Szerzmy swoje umiejętności jednocześnie dbając o swój organizm

Na terenie naszej, liczącej niemal 7000 metrów kwadratowych, placówki oświatowej znalazło się również miejsce dla jadalni oferującej uczniom pyszne posiłki na ciepło. Mamy świadomość, że gdy każdego dnia jesteśmy pochłonięci zdobywaniem koniecznych w życiu umiejętności, łatwo zaniedbać dietę, a co za tym idzie - swój organizm. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw temu problemowi, oferując uczniom w ciągu dnia ciepły posiłek w przystępnych cenach. Mamy nadzieję, że pomoże im to w lepszym gospodarowaniu czasem. Jeśli dbamy o nasz organizm, on odpłaci nam się w pewnym momencie lepszą efektywnością.

Pełna opłata abonamentowa za luty 2022

ZESTAW OBIADOWY (zupa + drugie danie + kompot): 20 dni  x 13 zł = 260 zł
DRUGIE DANIE + KOMPOT: 20 dni  x 12 zł = 240 zł
Obiad w grudniu obejmuje 20 dni tj. od 1.02 do 28.02.2022

UWAGA !
W okresie od 31.01.22 do 27.02.22 ( nauka stacjonarna klasy I-IV) stołówka jest
czynna i obowiązują takie same zasady korzystania z obiadów jak dotychczas.
Zachęcamy dzieci z klas V-VIII i ich rodziców do korzystania ze stołówki i
odbioru obiadów na wynos – w tym celu prosimy o indywidualne zgłoszenie i
wpłatę do 31.01.2022 lub kontakt z nami pod nr 782 777 782.

Szczegóły dotyczące sposobu płatności znajdują się poniżej

Jadłospis

W tym tygodniu wyjątkowo przedstawiamy Państwu jadłospis na nadchodzące dni w nieco innej formie za pomocą linku poniżej. Przepraszamy za chwilowe utrudnienia.

Cennik w abonamencie miesięcznym

Zestaw obiadowy

13 zł

(zupa + drugie danie + kompot)

Drugie danie

12 zł

(drugie danie + kompot)

Cennik bez abonamentu miesięcznego

Zestaw obiadowy

15 zł

(zupa + drugie danie + kompot)

Drugie danie

14 zł

(drugie danie + kompot)

Płatności i odwołania posiłków

Płatności proszę dokonać przelewem, na konto bankowe o numerze 47 1140 2004 0000 3902 6073 7598, odbiorcą płatności jest Silver, Kraków ul. Wysoka 11/5.

W tytule przelewu proszę wpisać:

1. Imię i nazwisko dziecka, opłata za miesiąc "nazwa miesiąca".

2. Jeśli nie dokonują państwo wpłaty za pełny miesiąc, proszę wpisać konkretne dni, w które dziecko nie będzie korzystało z obiadów (np.: bez 1,2,5,6,23,30).

3. Numer telefonu do rodzica lub adres e-mail na wypadek potrzeby kontaktu zwrotnego w celu wyjaśnienia ewentualnych wszelkich wątpliwości dotyczących opłaty obiadowej ucznia.

Zasady odwoływania posiłków:

W razie nieobecności dziecka możliwe jest odwołanie opłaconego obiadu, nie później niż do godz. 8.00 w dniu wydania posiłku. Po tym czasie obiad nie może być odwołany i powinien zostać odebrany przez rodzica ze stołówki. Prawidłowo odwołane posiłki będą rozliczone w kolejnym miesiącu

Informację o odwołaniu posiłku należy przesłać SMS na numer telefonu 782 777 782, wpisując Imię i Nazwisko dziecka oraz dni w których uczeń nie będzie korzystał z obiadów

Kontakt telefoniczny:

Kontakt e-mail: